معرفی وستا

مهندسین مشاور وستا آبادگران بی مرز یک شرکت بین المللی پیشرو و فعال در زمینه طرح های مهندسی عمرانی و معماری میباشد. وستا با تکیه بر دانش تخصصی مهندسان و انتقال تجارب و فناوری های نوین از اقصی نقاط جهان، توانسته است به خوبی در زمینه مهندسی و اجرای پروژه ها در حوزه های مختلف رشد داشته باشد.
خلاقیت، نوآوری، سرعت عمل و دقت در پروژه های پژوهشی سرلوحه خدمات وستا به شمار میرود. کوشش مهندسان و مدیران این شرکت در بهینه سازی مطالعات و ارائه روش های اجرایی رهگشا و خلاقانه متناسب با مقتضیات طرح ها، همواره مورد رضایت کارفرمایان بوده است. مديريت نوين و پويا، تعهد به ارزشهاي انساني و شايسته سالاری و همچنین بومی سازی فناوری های روز دنيا از جمله دستاوردهای وستا است.

تاریخچه

شرکت وستا از سال 1388 تاکنون در زمینه های مختلف مهندسی فعالیت داشته است. در سال 1395 این شرکت دفتر محلی خود در داخل ایران را به منظور به کارگیری مهندسان مستعد ایرانی و ارتقاء پروژه های خود در مقیاس بزرگتر بین المللی تاسیس کرد. گروه وستا مفتخر به همکاری با سازمان های بین المللی و نیز سازمان های مردم نهاد شناخته شده بین المللی می باشد. عمده پروژه های مجموعه وستا در مقیاس منطقه ای بوده و کشورهایی همچون ترکیه، تاجیکستان، افغانستان، پاکستان، هند، قرقیزستان، عراق و اخیرا کشورهای فرامنطقه ای نظیر ، گرجستان ، بنگلادش ، میانمار و سودان را در برگرفته است.